-1 C
New York
Wednesday, January 23, 2019

Nuk do ta besoni! Kryeministri i Rusisë surprizon këngëtaren shqiptare, Elhaida...

Këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Rusi. Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhajda ka një nga rolet...

Elvana Gjata thyen rekordet, në majë të klasifikimeve gjithmonë

Ditën e djeshme, në një publikim të Top Awards, Elvana hyri në grupin e artistëve, të cilët kanë 6 këngë në klasifikim. Këngëtarja është...

Gjoksi i stërzmadhuar ia ‘zbërthen’ Encës xhaketën /FOTO

Këngëtarja Enca Haxhia sa vjen e bëhet edhe më seksi. Fotografitë që po publikon nëpër rrjete sociale e dëshmojnë një gjë të tillë. Së funmi...

EKSKLUZIVE:Rasheli plas bombën Ermal Mamaqi më provkonte dhe kërkonte…

Mbrëmjen e sotme Rashel Kolaneci i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj se Ermal Mamaqi e ka gjuajtur. E ftuar në...

LATEST NEWS

MUST READ