4.3 C
New York
Sunday, November 18, 2018

Çifti kryen marrëdhënie sek’suale në pikë të ditës, në Prishtinë, publikohen...

Një çift ka zgjedhur dritaren e Hotelit Grand në Prishtinë që të bëjë seks publikisht. Në fotot të cilat i posedon Gazeta Insajderi, shihet një...

10 sëmundjet që shërohen nga sek’si

Shumë prej nesh kemi dëgjuar për dobitë që merr trupi nga marrëdhëniet intime. Duket se marrëdhënia seksuale mund të ndikojë edhe në shërimin e disa...

Rrëfehet burri që humbi virgjërinë në moshën 49-vjeçare, arsyeja do t’ju...

Një burrë i cili humbi virgjërinë në moshën 49-vjeçare ka rrëfyer momentin e parë kur ka bërë seks. Transgjinori Lee Carter më në fund kreu...

Për t’u tmerruar! Blunt e Real1 publikojnë videon ‘alla porn’ografi’ (Video+18)

Muajt e fundit s’po ka kush që i ndal me projektet e reja, shkruan GazetaBlic.Fjala është për dyshen DJ Blunt dhe Real1 të cilët...

Dalin prapaskenat, modeli që realizoi videon erotike me Encën ndihet në...

Videoklipi më i fundit i Encës ka bërë zhurmë të madhe në media për shkak të skenave të forta erotike. Bëhet fjalë për videoklipin ‘Dua’...

Djali i lutet Liz Hurl’ey të mos ekspozojë gjoksin në Instagram

Adoleshenti është dukshëm i dëshpëruar për nënën e saj aktore që të mbulojë pasi shokët e tij e përqeshën atë për të që ajo...

Gjoksi i stërzmadhuar ia ‘zbërthen’ Encës xhaketën /FOTO

Këngëtarja Enca Haxhia sa vjen e bëhet edhe më seksi. Fotografitë që po publikon nëpër rrjete sociale e dëshmojnë një gjë të tillë. Së funmi...

Të rinjët në Drenas nuk përmbahen, shikoni se çfarë bëjnë në...

Përderisa qytetarët e moshave të ndryshme zgjedhin Parkun e Qytetit për tu relaksuar kjo mesa duket nuk ndodh edhe në Drenas, shkruan Magazina al. Parku...

Spikeret e lajmeve të zhveshura në televizionin shqiptar (FOTO)

Nëse mendonit se të gjithë mënyrat për të tërhequr audiencën ishin konsumuar, atëherë gaboheni. Një televizion i ri në Shqipëri ka zgjedhur që të...

Francesca e bën plazhin nudo, çmenden telespektatorët në Itali (Foto)

Kur ka ngelur shumë pak kohë nga rezultati përfundimtar, në “Ishullin e të Famshmëve” është koha për bilance dhe përshëndetjet e fundit. Dhe Francesca Cipriani...

LATEST NEWS

MUST READ