-1 C
New York
Wednesday, January 23, 2019

Këngëtarja e njohur “fëlliqet” live në emision (Foto/Video)

Këngëtarja Marjona Metohu ishte sot e ftuara e radhës në emisionin “Kush vjen për drekë”, në “Tv Klan”. Ajo tregoi se nuk ka marrëdhënie të...

Braziliania sek’si “pushton” kopertinën e Playboy Italia

Ajo ka një emër vërtet të çuditshëm por e rëndësishme është që bëhet fjalë për një femër shumë të bukur dhe me forma superseksi....

WOW! Duda me fustan provokues në Kuvend, ‘shashtrisë’ deputetët

Një nga deputetet më të komentuara të Kuvendit të Kosovës për fizikun e saj tërheqës është Duda Balje. Deputetja e Kuvendit nga komuniteti boshnjak është...

Në Drenas nuk përmbahen, vajza i bën sek’s oral djalit ne...

Përderisa qytetarët e moshave të ndryshme zgjedhin Parkun e Qytetit për tu relaksuar kjo mesa duket nuk ndodh edhe në Drenas. Parku i Qytetit të...

Djali i lutet Liz Hurl’ey të mos ekspozojë gjoksin në Instagram

Adoleshenti është dukshëm i dëshpëruar për nënën e saj aktore që të mbulojë pasi shokët e tij e përqeshën atë për të që ajo...

Po bënte selfie kur pikas një cift që benin se*s në...

Nje burre ne Detroit ka qene duke realizuar nje video selfie me mikun e tij kur ne anen tjeter te banesave ka pikasur dicka...

Francesca e bën plazhin nudo, çmenden telespektatorët në Itali (Foto)

Kur ka ngelur shumë pak kohë nga rezultati përfundimtar, në “Ishullin e të Famshmëve” është koha për bilance dhe përshëndetjet e fundit. Dhe Francesca Cipriani...

Spikeret e lajmeve të zhveshura në televizionin shqiptar (FOTO)

Nëse mendonit se të gjithë mënyrat për të tërhequr audiencën ishin konsumuar, atëherë gaboheni. Një televizion i ri në Shqipëri ka zgjedhur që të...

Nuk E Zë As Fustani, Blerona Zeqiri Shpërthen Me Gjoksin E...

Prezantuesja, Blerona Zeqiri është personazhi më i komentuar në shtypin rozë, shkruan. Ndonëse më shumë është në qendër të vëmendjes për format bombastike të saj,...

Modelja 23 vjeçare ‘djeg’ rrjetin me FOTOT e saj…

Ajo cilësohet si një nga femrat më provokuese. Flasim për modelen e njohur Anastasia Kvitko, e cila në çdo paraqitje të saj ekspozon asetet...

LATEST NEWS

MUST READ