-1 C
New York
Wednesday, January 23, 2019

WOW! Duda me fustan provokues në Kuvend, ‘shashtrisë’ deputetët

Një nga deputetet më të komentuara të Kuvendit të Kosovës për fizikun e saj tërheqës është Duda Balje. Deputetja e Kuvendit nga komuniteti boshnjak është...

(Video+18)Ja çfarë ndodh në klubet e natës në Kosovë, striptiz nga...

Kërcime të nxehta dhe performanca të jashtëzakonshme mund të shihen tek lokale të ndryshme në Kosovë ndërkohë që femra më speciale dhe kërcime që...

“Ta haj byçën, flemë bashkë sot”, “Zogu” ia “shkref” djalit nga...

Ai është Zogu i Tironës dhe mirë apo keq, gjithmonë ka arritur të tërheqë vëmendjen e të bëjë që njerëzit të flasin për të. Ka...

Po bënte selfie kur pikas një cift që benin se*s në...

Nje burre ne Detroit ka qene duke realizuar nje video selfie me mikun e tij kur ne anen tjeter te banesave ka pikasur dicka...

Në Drenas nuk përmbahen, vajza i bën sek’s oral djalit ne...

Përderisa qytetarët e moshave të ndryshme zgjedhin Parkun e Qytetit për tu relaksuar kjo mesa duket nuk ndodh edhe në Drenas. Parku i Qytetit të...

Enca çmend fansat me pamjet e fundit, Lëpin akulloren në mënyrë...

Enca Haxhia është një prej këngëtareve më të përfolura të momentit dhe hitet e saj kanë bërë bujë të madhe e po dëgjohen ngado....

I bëri të gjithë kuriozë! Ky është projekti që do e...

Tre ditë më parë me anë të një postimi në Instagram, Luana Vjollca bëri të ditur se do të rikthehet shumë shpejt me projekte...

Braziliania sek’si “pushton” kopertinën e Playboy Italia

Ajo ka një emër vërtet të çuditshëm por e rëndësishme është që bëhet fjalë për një femër shumë të bukur dhe me forma superseksi....

Spikeret e lajmeve të zhveshura në televizionin shqiptar (FOTO)

Nëse mendonit se të gjithë mënyrat për të tërhequr audiencën ishin konsumuar, atëherë gaboheni. Një televizion i ri në Shqipëri ka zgjedhur që të...

Francesca e bën plazhin nudo, çmenden telespektatorët në Itali (Foto)

Kur ka ngelur shumë pak kohë nga rezultati përfundimtar, në “Ishullin e të Famshmëve” është koha për bilance dhe përshëndetjet e fundit. Dhe Francesca Cipriani...

LATEST NEWS

MUST READ