WOW! Duda me fustan provokues në Kuvend, ‘shashtrisë’ deputetët

0
359

Një nga deputetet më të komentuara të Kuvendit të Kosovës për fizikun e saj tërheqës është Duda Balje.

Deputetja e Kuvendit nga komuniteti boshnjak është mjaft e ndjekur edhe në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të ndryshme nga jeta private dhe profesionale.

Kur jemi te kjo e fundit, Duda dje hodhi në instagram dy imazhe, të cilat janë bërë gjatë kohës sa ishte në punë.

Me flokë të lidhura dhe me fustan të zi deri te gjunjët, deputetja duket mjaft bukur dhe tërheqëse në parlament.

”Working!”, ka shkruar Duda krahas imazheve të publikuara.

Duda Balje vetëm në Instagram, ka 11 mijë ndjekës.

Me këtë, duket qartë se Kuvendi i Kosovës, nuk është vetëm për debate dhe seanca të jashtzakonshme, por aty lirish mund të organizohet edhe ndonjë eveniment i bukurisë ku do të konkuronin mes vete deputetet e Parlamentit.

Paramendoni me dal me bikini në Kuvend, Duda, Tetua, Albulena e treshës së VV-së, e shumë femra tjera që janë deputete apo më mirë të themi të zgjedhurat e popullit.

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here