(VIDEO+18) Kapi Të Dashurin Dhe Të Motrën Në Shtrat, Për Pak Shkakton Tragjedi Me Pistoletën Në Dorë

0
828

Menduan t’i bëjnë një rreng, ajo të motrës, dhe ai të dashurës, por situata u doli jashtë kontrollit dhe për pak mund të kalonte në tragjedi.
Inskenuan momentin që ajo t’i shihte bashkë në shtrat, duke u puthur, e kur ndodhi, reagimi i vajzës doli jashtë parashikimit.
Ajo mori dhe një armë për te qëlluar të dashurin, të cilin nuk e besonte kur ai i tha se e gjitha ishte një shaka.
Kliko linkunn me poshte per te pare videonn

 

 

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here