Rrëfehet burri që humbi virgjërinë në moshën 49-vjeçare, arsyeja do t’ju shokojë

0
592

Një burrë i cili humbi virgjërinë në moshën 49-vjeçare ka rrëfyer momentin e parë kur ka bërë seks.
Transgjinori Lee Carter më në fund kreu aktin seksual me një femër por penisi artificial i kushtoi 60.000 £.
Ai quhej Lisa para se të kthehej në burrë e ta ndryshonte emrin në Lee.
Ai e humbi virgjërinë 4 vite pasi kreu operacionin e kushtueshëm.
Penisi i tij u krijua nga lëkura e krahut të tij dhe brenda një testikuli silikoni.
Prita gjatë por ia vlejti.
Ishte diçka e mrekullueshme dhe të dy e shijuam aq shumë sa nuk ndaluam tërë natës.
Dhe e bëmë sërish në mëngjes.
Ai madje ka shkruar edhe një libër për atë që ka përjetuar…
per me shume kliko me poshte linkun

 

 

 

 

 

 

Link

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here