SKANDAL: I publikohet video intime presidentes se Kroacisë

0
748

Presidentja e Kroacise Kolinda Grabar-Kitarović, është duke kaluar ne një moment mjaft te vështire, pasi po rrezikohet karriera e saj pas një publikimi te një video intime me burrin e saj.
Hakeret Rus si duke kanë gisht ne ketë punë, ata nga telefoni i burrit te Kolindas kan vjedhur disa fotografi dhe video intime.
Presidentja po flitet se ka kontaktuar edhe me Putin për te ndalur këto video qe te mos bëhen publike ne media.(Shtyp mëposhtë, shiko videon⤵⤵)

Ne rast se ato bëhen publike, atëherë me shume gjasa Presidentja do te jep dorëheqje nga pozita e Zojes se pare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here