Francesca e bën plazhin nudo, çmenden telespektatorët në Itali (Foto)

0
304

Kur ka ngelur shumë pak kohë nga rezultati përfundimtar, në “Ishullin e të Famshmëve” është koha për bilance dhe përshëndetjet e fundit.
Dhe Francesca Cipriani nuk ka nguruar t’i japë lamtumirën Hondurasit me një banjë shumë të nxehtë.
Bukuroshja bionde, e cila do të konkurrojë me Amaurys, Nino, Bianca dhe Jonathan për edicionin 2018, është zhveshur tërësisht në ujërat e kristaltë të Cayos Cochinos.
Fotot e saj po bëjnë xhiron e rrjetit dhe fansat kanë mbetur të mahnitur nga format superseksi dhe bombastike.
Kliko me posht per te pare fotot

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here