Braziliania sek’si “pushton” kopertinën e Playboy Italia

0
456

Ajo ka një emër vërtet të çuditshëm por e rëndësishme është që bëhet fjalë për një femër shumë të bukur dhe me forma superseksi. Katiely Kathissumi është një modele braziliane e cila prej disa kohësh punon në Itali.

Së fundmi Katiely me linjat e saj perfekte ka pushtuar kopertinën e muajit prill të revistës së famshme Playboy për Italinë, duke u bërë shumë e njohur në gadishullin Apenin.

Katieli është gjithashtu një fanse e futbollit dhe në qershor ajo do të jetë një nga tifozet më të nxehta të Brazilit në Botërorin Rusi 2018.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here