Skandali në QKMF në Prishtinë: Nëna me fëmiun e sëmurë pret derisa mjekja te pinë çajin

0
219

Një skandal sot ka ndodhur në Qendren Kryesore të Mjekësisë Familjare në Prishtinë.
Një nënë me fëmijën e saj të sëmurë në dorë, është fotografuar duke pritur derisa doktoresha bënte muhabet me kolegët e saj dhe pinin çaja.
Gazeta NewBorn e ka siguruar një fotografi nga ky moment derisa nëna me fëmijën e sëmurë ishte duke pritur dhe mjekja ishte duke bërë muhabet me kolegët dhe duke pirë çaj.
Shiko pamjet me poshte

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here