Për t’u tmerruar! Blunt e Real1 publikojnë videon ‘alla porn’ografi’ (Video+18)

0
251

Muajt e fundit s’po ka kush që i ndal me projektet e reja, shkruan GazetaBlic.Fjala është për dyshen DJ Blunt dhe Real1 të cilët kohët e fundit janë shndërruar në atë që me plot kuptimin e fjalës mund të quhet “Skandali i Estradës Shqiptare”.E nisën me ‘diss-at” drejtuar këngëtarëve, Ledri Vula e Asdren Gjikokolli (Gjiko) për të cilët në asnjë moment nuk i kursyen fjalët më të pista e më fyese.
Ende nuk dihet se si e lejon “YouTube” të publikohen skena të tilla e madje të shikohen nga audienca gjenerale (çdo moshë). / © GazetaBlic /
PARALAJMËRIM: Videospoti në vijim përmban fjalë dhe skena skajshmërisht eksplicite*

 

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here