Modelja 23 vjeçare ‘djeg’ rrjetin me FOTOT e saj…

0
269

Ajo cilësohet si një nga femrat më provokuese. Flasim për modelen e njohur Anastasia Kvitko, e cila në çdo paraqitje të saj ekspozon asetet bombastike nga të cilat dhe u bë e njohur.

Në paraqitjen e radhës në Instagram, modelja 23-vjeçare lirisht mund të themi se ka shkaktuar marramendje tek meshkujt që e ndjekin.
Ajo duket se ka pozuar pa sutjena, duke bërë që dhe ndjekësit e saj të shpërthejnë në komente

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here