E kapi duke urinuar në natyrë këtë njeri, Oriola e fotografon dhe imazhin e hedh në internet

0
154

Shpesh herë ajo vjen në qendër të vëmendjes për postimet e saj provokuese

Orila Marashi këtë herë ka ‘kapur në flagrancë’ një të pa njohur që urinon në natyrë.

“Hajde mor pije një kafe”, shkruan modelja në videon e postuar në Instastory duke degjeneruar keq personin.

Ngjarje të tira nuk janë ndonjë çidi e madhe pasi janë parë të ndodhin në qendër të kyeqytetit.

 

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here