Do shkriheni së qeshuri me këtë video! Kejvinës së “Xing me Ermalin” i zbërthehet këmisha gjatë xhirimeve (Video)

0
193

Ajo ka disa muaj që është bërë pjesë e emisionit “Xing me Ermalin”, shkruan GazetaBlic.
Flasim për Kejvina Kthella e cila që nga ai moment është bërë mjaft e përfolur në mediat rozë.
Daljet e saj në ekran, shpeshherë dhe provokuese kanë bërë që ajo edhe të kritikohet nga ndjekësit e emisionit.
Ndodh shpesh që Ermal Mamaqi të publikoj video gjatë xhirimeve me të ftuarit.Por, kësaj radhe është Kejvina ajo që ka hedhur një video në Instagram, ku gjatë një momenti teksa po ‘ushtronte’ asaj i zbërthehet këmisha dhe i del gjoksi, e të dy nuk pushojnë dot së qeshuri, video kjo që ka shkaktur të qeshura edhe tek ndjekësit e saj.
Kliko me poshte dhe shiko videonn

 

 

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here