Debat i nxehtë: Mulla Osmani e ‘bën horë’ miss Shqipërinë, ja çfarë i thotë

0
125

Debat i nxehtë: Mulla Osmani e ‘bën horë’ miss Shqipërinë, ja çfarë i thotë

Mysafir në emisionin Kojshia Show të Sadri Imerit ishin Hoxha i drenicës Mulla Osman Musliu dhe Atalanta Kërçyku Miss Elbasani.

Pas një debatit që patën rreth fesë Islame, Moderatori shtyri Miss Elbasanin të bëjë një sfilatë, ndërsa shikoni se çfarë bënë dhe si reagon hoxha Mulla Osmani.
shiko pamjet me poshte

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here