(Video)Kallashi çmend Noizyn me “twerk’ të gjithë shpërthejnë

0
342

Epo kjo është ajo që Kallashi di të bëjë më mirë, tani bën “twerk” para Noizyt… Mbrëmjen e kaluar reperi Noizy dhe Kallashi ishin të ftuar të performonin në një club së bashku.
Lajmi u bë i ditur nga të dy përmes rrjeteve sociale.
Dhe interesi ishte i madh për të ndjekur shfaqjen që do të bënin të dy.
Në skenë është ngjitur Noizy si fillim dhe teksa ai performonte pjesë e performancës ishte edhe kërcimtarja, Kallashi.
Ai shihet duke “twerk” para Noizyt dhe shumë fansave. E veshur në një mënyrë shumë provokuese Kallashi ka “çmendur” të gjithë.
Dhe performancën mund ta shihni në videon më poshtë.
Mbrëmjen e kaluar reperi Noizy dhe Kallashi ishin të ftuar të performonin në një club së bashku. Lajmi u bë i ditur nga të dy përmes rrjeteve sociale.

 

 

 

 

 

 

🔥 LAST NIGHT WITH NOIZY 🔥

Posted by Avalon Club Luzern on Sunday, September 24, 2017

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here