Sapo ndodhi: Tronditet Beogradi, kërset ‘lufta’ në Beograd ka edhe të vdekur (Video)

0
215

Sapo ndodhi : Tronditet Beogradi kerset lufta ne beograd,ka edhe te vdekur…
Nje shperthim i rende ka ndodhur para pak minutave në beograd ku ka shumë të plagosur që janë dërguar urgjentisht në spital dhe thuhet se numri i të vdekurve është 20. Shpërthimi i një bombe ishte shumë i madhë, dhe për këtë arsye ndodhi kjo ngjarje tragjike, ja ju sjellim edhe videon kur ndodhi shpërthimi, shtypni posht linkunn dhe menjeher ju hapet video, kujdes pamjet:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here