EKSKLUZIVE:Rasheli plas bombën Ermal Mamaqi më provkonte dhe kërkonte…

0
157

Mbrëmjen e sotme Rashel Kolaneci i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj se Ermal Mamaqi e ka gjuajtur.
E ftuar në emisionin “Shiko kush luan” të Luana Vjollcës, Rasheli nuk ka nguruar t’i përgjigjet pyetjes së Ermal Fejzullahut se kush e ka gjuajtur.
Ajo tha: “Ermal Mamaqi më ka …”.
Këngëtari nuk ka ndalur me kaq, pasi pas kësaj pyetje ai e ka “ngacmuar” dhe më tej duke e pyetur për suksesin që vjen nga, pyet dhe tjera gjera rreth saj me Ermalin .
Shikoni pamjet ekskluzive ku Rashel plas bombën kundër Ermal Mamaqit. Me poshte do ju hapet video duke klikuar

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here