E rrahu Feron por Linda Morina nxjerr ‘hakun’ n’Kosovë Show

0
389

Modelja Ziza Pajaziti, reperi Ligirt Uka dhe këngëtarja Linda Morina ishin mysafirë të kësaj jave n’Kosovë Show.
Pajaziti foli për jetën si modele në Kosovë.
Ndërkohë, Ligriti u befasua nga Linda Morina.
Ajo i këndoi atij versionin e saj të këngës ‘Gang Gang” të Feros, me të cilin ai kishte një konflikt fizik.

 

 

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here