Befason Adelina Ismaili: Tregon se si disa pronar të diskotekave në Zvicër e detyruan tju ulet në prehër dhe të bëj…

0
347

Këngëtarja Adelina Ismaili për shumë vite ishte një prej këngëtarëve me aktive të estradës me muzikat dhe hitet e saj.
Adelina në një intervist ka rrëfyer për jetën e saj ku dhe tregoi disa probleme që ka pasur në të kaluarën deri sa ka arritur në këtë vend ku është sot.
Ndërsa Ajo në intervist tregoi edhe sekretin e jetës që nuk e ka treguar kurr deri sot, ajo flet për momentet që ka kaluar në gurbet, që në disa klube të nates në zvicer dhe gjermani pronaret e kishin detyruar që kjo tju ulet në preher, por edhe më e keqja qe ajo me ata të bëj….

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here